Fotografia kulinarna | Warsztaty z fotografii - NVIDIA Studio

31 Wyswietleń
Opublikowane

Jakub Kaźmierczyk - fotograf, bloger i redaktor. Na co dzień realizuje liczne sesje zdjęciowe – nie straszne mu kulinaria, wnętrza czy zdjęcia biznesowe. Jest autorem licznych poradników o fotografii, jak również jednej z największych w Polsce baz wideoporadników o postprodukcji zdjęć. W tym materiale Jakub pokazuje jak profesjonalnie robić zdjęcia żywności pokazując również obsługę programu Photoshop oraz Lightroom.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym, jak Jakub pracuje na co dzień i co do tego ma platforma NVIDIA STUDIO, zapraszamy do obejrzenia wywiadu na naszym kanale: https://youtu.be/p-Ys1n-8o9E

NVIDIA Studio to platforma, która pomaga twórcom realizować ich unikalne wizje.
Składa się on z potężnych procesorów graficznych, które przyspieszają tworzenie treści, dedykowanych sterowników Studio, które zapewniają najlepszą kompatybilność i wydajność dla aplikacji kreatywnych, specjalnie zaprojektowanych laptopów RTX Studio wiodących światowych producentów sprzętu oraz zestawów Studio SDK, które mogą wykorzystać deweloperzy do dodawania funkcji renderingu, AI i przetwarzania wideo do swoich aplikacji.

Więcej informacji: https://lp.morele.net/creative-cloud/

Kategorie
Nauka fotografii, porady, triki i szkolenia
Komentowanie zostało wyłączone.