NIESZABLONOWE SZTUCZKI FOTOGRAFICZNE DO ROBIENIA WYRAZISTYCH ZDJĘĆ

80 Wyswietleń
Opublikowane

Jesteś amatorem fotografii, ale potrzebujesz ciekawych pomysłów, albo masz problemy z robieniem atrakcyjnych zdjęć? Ten tutorial jest akurat dla ciebie! Znajdziesz tutaj cenne wskazówki i sugestie, które sprawią, że zdjęcia umieszczane przez ciebie na profilach społecznościowych staną się wyjątkowo popularne nie tylko wśród twoich znajomych. Nie musisz kończyć żadnych specjalnych kursów, wystarczy nieco kreatywności! Wraz z przyjaciółmi stworzysz niezapomniane obrazy, i to z pomocą pospolitych przedmiotów, które na pewno masz w mieszkaniu.

W dzisiejszym filmiku znajdziesz nieszablonowe sztuczki fotograficzne do robienia wyrazistych zdjęć. Przekonaj się, jak uzyskać efekt chodzenia po wodzie, albo "bujania w obłokach". Sprawdź, jak sfotografować plażę bez wychodzenia z domu! Poznaj triki zdjęciowe stosowane między innymi w reklamach różnych produktów kosmetycznych. Koniecznie obejrzyj do końca i daj znać w komentarzach, które pomysły najbardziej przypadły ci do gustu!

ZNACZNIKI CZASU:
01:18 - Zdjęcia w basenie
02:53 - Bujanie w obłokach
04:30 - Owinięta folią
07:01 - Trik z parasolką

Niniejszy filmik stworzony został w celach rozrywkowych. Nie gwarantujemy jego kompletności, bezpieczeństwa czy niezawodności. Wszelkie działania podejmowane w związku z informacjami zawartymi w tym filmie podejmowane są na własne ryzyko i nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty. Chcąc samodzielnie wykonać obejrzany materiał, widz ma obowiązek kierować się kryteriami właściwej oceny i zdrowego rozsądku oraz zastosować właściwe środki ostrożności.

Filmik może zawierać działania wykonywane przez naszych aktorów w kontrolowanym środowisku. Jeśli planujesz samodzielnie wykonać obejrzany materiał, powinieneś kierować się kryteriami właściwej oceny, zdrowego rozsądku oraz zastosować odpowiednie środki ostrożności.

Wszystkie nazwy produktów i firm pojawiające się w filmiku są znakami towarowymi™ lub zastrzeżonymi® znakami towarowymi należącymi do odpowiednich właścicieli. Posługiwanie się nimi nie oznacza powiązania z daną marką ani korzystania z jej wsparcia.

------------------------------------------------------------------------------------------------


Zasubskrybuj nasz kanał: https://bit.ly/2E8qkTu

Jasna Strona: https://www.facebook.com/Jasna-Strona-104251721126053/

Muzyka: https://www.epidemicsound.com/
Zdjęcia: https://www.depositphotos.com

Kategorie
Nauka fotografii, porady, triki i szkolenia
Komentowanie zostało wyłączone.